Делегація Львівської православної богословської академії взяла участь у святкуванні Актового дня у Рівненській духовній семінарії

11 грудня 2014 року Актовий день відсвяткувала Рівненська духовну семінарія. Участь у святкових богослужбових і врочистих заходах взяла делегація Львівської православної богословської академії.


З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія до складу делегації Львівської духовної школи ввійшли завідувач кафедри церковної історії протоієрей Петро Політило, завідувач канцелярії ЛПБА, благочинний Академічного Свято-Іоано-Золотоустівського храму ієрей Назарій Лозинський і студент II курсу Володимир Венгрин.

Відправу святкової Божественної Літургії очолив Високопреосвященний архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Його Високопреосвященству співслужили священики Петро Політило та Назарій Лозинський, а також члени делегацій інших духовних шкіл України.

Під час Літургії Владика Іларіон звершив дияконську хіротонію над випускником ЛПБА Андрієм Павельчуком.

На Урочистому акті, що відбувся після завершення богослужіння, вітальне слово від Львівської Академії виголосив протоієрей Петро Політило.

Завершилися святкування святковим концертом студентського хору РДС.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material