Декан богословського факультету ЛПБА взяв участь у молебені за єдність християн

22 січня 2020 року, у Гарнізонному храмі св.ап. Петра і Павла, відбулась екуменічна молитва за єдність всіх християн.


У екуменічному молебні взяли участь представники християнських конфесій Львова, зокрема Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Владика Володимир, вікарій Вірменської апостольської Церкви, Архімандрит Ісагак Погосян, ректор УКУ о.-д-р. Богдан Прах.

З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, Львівську єпархію на заході представляв Декан богословського факультету Львівської православної богословської академії протоієрей Назарій Лозинський.

Сьогодні багато людей стикаються з такими ж бурями і на тому ж морі. Ці самі місця, згадані в читанні (27. 1, 28. 1), також містяться в розповідях про сучасних мігрантів. Людська байдужість приймає різні форми: байдужість тих, хто продає місця відчайдушним людям на небезпечних для плавання суднах; байдужість тих, хто вирішує не висилати рятувальні катери; і байдужість тих, хто відсилає судна з мігрантами назад. Коли християни разом стикаються з цими міграційними кризами, ця історія ап. Павла ставить перед нами певні виклики, які потрібно приймати і вирішувати?За матеріалами: "Духовна велич Львова".
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material