"Чин Таїнств Хрещення та Миропомазання: що ми обіцяли і як повинні жити" - ієрей Артемій Бабленюк під час лекції із богослів'я на Львівських братських студіях

15 липня 2016 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління відбулася чергова лекція із богослів'я в рамках Львівських братських студій, що діють при Покровському кафедральному соборі м. Львова.

Отець Артемій разом з аудиторією слухачів детально розібрали чинопослідування Таїнства Хрещення і Миропомазання, мету і значення молитов які промовляються під час цього таїнства.

Найперше розглядали молитви над матір’ю та дитиною в 1-й, 8-й, чи 40-й день.

Особливий акцент лектор зробив на історичному формуванні даного чинопослідування, а також особливій увазі, яку приділяли при підготовці до Хрещення та обов'язків хресних батьків.

Детально розглянули особливі моменти в Таїнстві Хрещення (забороненні молитви, відречення від сатани і з'єднання із Христом).

"Слід зазначити, що в нинішній час ці молитви промовляються всіма священиками, хоча в перші віки християнства їх промовляли визначені люди (екзорцисти), яким дана була благодать, щоби визволяти людей від злої сили. В словах цього чинопослідування ми бачимо, що людина вмирає для гріха через це Таїнство і народжується для Життя із Богом через Воскресіння" - наголосив отець Артемій.

У другій половині зустрічі, традиційно, її учасники мали змогу поставити питання лектору на тему прослуханої лекції чи будь-якої актуальної для них духовної проблеми.


Зазначимо, метою таких духовних зустрічей-бесід і лекцій є глибше ознайомлення воцерковлених християн із церковною історією, основами християнського богослів'я, більш ґрунтовне вивчення Біблії. Окрім того подібні лекції мають на меті допомогти тим людям, які роблять лише перші кроки в християнстві.

Зустрічі проводяться щоп'ятниці за адресою м. Львів, вул. Грушевського, 2.

Контактний телефон для охочих приєднатися до аудиторії слухачів Львівських братських студій - 096 450 4000 (Марія).

Слідкуйте за новинами також на офіційній сторінці Львівських братських студій у мережі Facebook.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 1649

print the material