Благочинний єпархії очолив соборне читання акафисту до Пресвятої Богородиці перед Її Дубенською чудотворною іконою у Воскресенському храмі м. Золочева

17 липня до Золочівського благочиння прибула Дубенська чудотворна ікона Божої Матері.

З благословення керуючого єпархією соборне читання акафисту до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною іконою з нагоди прибуття святині до Золочівського благочиння очолив благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський. Богослужіння звершувалось у Воскресенському храмі м. Золочева.

Благочинному єпархії співслужив прот. Володимир Легкий, благочинний Золочівського благочиння, настоятель Воскресенського храму м. Золочева, та усе духовенство благочиння.

Після завершення богослужіння прот. Володимир Бачинський виголосив проповідь, у якій, зокрема, зазначив наступне:
"У наш час, коли все більше ширяться різноманітні секти і їхнє лжевчення про Христа Спасителя, про Його Пресвяту Матір, дуже важливо не впасти у спокусу і не підпасти під їхній вплив. Ми повинні твердо визнавати Діву Марію Матір'ю втіленого Бога і такою, що повинна оспівуватись нами повсякчас. Про це недзвозначно засвідчує Святе Писання, цього нас навчають святі отці. Подумаймо лишень, коли відходять з цього життя наші батьки, коли вже немає поруч ні тата, ні мами, з ким ми залишаємось? Хто піклуватиметься про нас? У кого нам шукати розради і напоумлення? Невже ми стаємо зовсім самотніми? Ні! У нас є наша Небесна Мати - Пресвята Богородиця. Тому й у молитві ми промовляємо: "Не маємо іншої помочі, окрім Тебе, ані Заступниці, ані Благої Утішительниці"".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material