Архиєрейське служіння у неділю 29-ту після П’ятдесятниці

У суботу 31 грудня 2011 р. Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій очолив відправу всенічного бдіння у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова. Його Високопреосвященству співслужило духовенство собору.

Наступного дня, 1 січня 2012 р. у неділю 29-ту після П’ятдесятниці, Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив відправу Божественної Літургії у Свято-Покровському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужило соборне духовенство.

Наприкінці Літургії Архипастир виголосив повчальне слово на початок нового громадянського року, а також, привітавши усіх присутніх на Богослужінні, побажав Божого благословення та помочі на весь рік.

Після Архипастирського слова Владика Димитрій очолив відправу молебню на початок нового громадянського року.

Завершилось Богослужіння уставним многоліттям, після чого Владика Димитрій наділив своїм Архипастирським благословенням вірян, що молились за Літургією.

Увечері цього дня Високопреосвященний митрополит Димитрій очов відправу вечірні з читанням акафисту Покрові Пресвятої Богородиці. Його Високопреосвященству співслужило духовенство собору.

Окрім того, від завтрашнього дня — Передсвята Різдва Христового, — і до Різдвяного Навечір’я 6 січня Високопреосвященний митрополит Димитрій за вечірнім Богослужінням у Свято-Покровському кафедральному соборі читатиме особливе молитовне постове послідування до торжественного свята Христового народження — трипіснець. Запрошуємо усіх на спільну молитву, щоби гідно підготуватись до зустрічі новонародженого Божественного Немовляти.

Прес-служба Львівсько-Сокальскої єпархії
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material