АРХИЄРЕЙСЬКЕ СЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ 22-гу ПІСЛЯ П’ЯТДЕСЯТНИЦІ

У суботу 12 листопада 2011 р. Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій очолив відправу всенічного бдіння у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова. Його Високопреосвященству співслужило духовенство собору.
Наступного дня, 13 листопада 2011 р. у неділю 22-гу після П’ятдесятниці, Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив відправу Божественної Літургії у Свято-Покровському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужив намісник Свято-Іоано-Золотоустівського чоловічого монастиря м. Львова ієромонах Юліан (Гатала) та духовенство собору.
Після Євангельського читання Архипастир виголосив проповідь, у якій розкрив зміст прочитаної Євангельської оповіді.
Опісля звершення Літургії Владика Димитрій наділив своїм Архипастирським благословенням вірян, що молились за Літургією.
Увечері цього дня Владика Димитрій очолв відправу вечірні з читанням акафисту Покрові Пресвятої Богородиці у Свято-Покровському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужило соборне духовенство.
Також на цей недільний день припала 40-ова річниця від дня народження Високопреосвященного митрополита Димитрія. До митрополичої резиденції привітати Архипастиря у святковий день поспішив намісник Свято-Іоано-Золотоустівського чоловічого монастиря м. Львова ієромонах Юліан (Гатала), представники ЛПБА у складі ректора митр. прот. Ярослава Ощудляка, проректора ієрея Михаїла Сивака, інспектора митр. прот. Василія Ховзуна, клір Свято-Покровського кафедрального собору м. Львова, октет «Орфей», підприємці Львова та області.
print the material