70-ліття від дня народження настоятеля храму Преп. Параскеви Сербської с. Крехів прот. Іоанна Клеби

Як повідомляє "Православна Жовківщина" В неділю 12 лютого 2012 року в церкві Преподобної Параскеви Сербської с. Крехів Жовківського благочиння відбулось урочисте святкове богослужіння. Цього дня настоятель храму протоієрей Іоанн Клеба відзначав своє 70-ліття від дня народження.

Як говорить святий Іоанн Кронштадтський, день народження повинен переважати над усіма іншими буднями, змушувати нас звертати серця й очі свої до неба з почуттям вдячності до Творця – Промислителя і Спасителя, з думкою, що земля – це всього лиш місце пришестя і тимчасового нашого перебування. День народження – це своєрідна точка відліку, коли людина осмислює пройдене життя і дякує Богу за Його милості та просить благословення на майбутнє.

Привітати о. Іоанна з круглою датою прибули священики Жовківського благочиння, зокрема, благочинний Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат (с. Гребінці), прот. Михаїл Побурчак (с. Магерів), прот. Богдан Горінецький (с. Деревня), прот. Іоанн Баранич (с. Нове Село), прот. Петро Бігун (с. Гійче), прот. Василь Басараб (с. Мацошин), прот. Андрій Суходольський (с. Волиця), які разом з іменинником відслужили Божественну Літургію і вознесли свої молитви до Господа за здоров’я о. Іоанна.

Повчальну проповідь виголосив о. Василь Басараб.

Доброта, щирість, повага, любов, – це головні риси життя о. Іоанна Клеби, який теж дуже любить, шанує, поважає своїх парафіян і завжди в молитвах до Господа бажає їм довгого та щасливого життя, просячи Бога, щоб Його слова, ласка й благодать були завжди з ними.

Адміністрація "Граду Лева" приєднується до вітань та бажає прот. Іоанну щедрої ласки та благодаті Божої, скріплення душевних і тілесних сил від Пресвятої Богородиці та многих літ!

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 4499

print the material