3-ій день візиту Предстоятеля до Закарпатської єпархії. Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Його Святості за освяченням храму у м. Береговому

1 липня, у третій день Первосвятительського візиту Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Закарпатської єпархії, Предстоятель завітав до Берегівського району, де у м. Береговому звершив Чин великого освячення храму на честь Святої Трійці.

Його Святості співслужив постійний член Священного Синоду, керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Також Предстоятелю співслужили Преосвященні єпископи: Ужгородський і Закарпатський Кирил, Харківський і Богодухівський Лаврентій, Тернопільський і Теребовлянський Павло; настоятель храму; духовенство Закарпатської єпархії.

Під час звершення малого входу Святійший Патріарх Філарет урочисто нагородив настоятеля храму правом носіння митри.

Наприкінці Літургії Предстоятель виголосив проповідь.

Також Святійший Патріарх Філарет високими церковними нагородами відзначив меценатів, які вкадали і фінансовий ресурс, і власну працю у побудову нового величного храму.

За Божественною Літургією молились представники обласної, міської та районної влади.

Після завершення богослужіння Святійший Владика наділив своїм Первосвятительським благословенням вірян, що молились за Літургією, та відповів на запитання представників ЗМІ.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material