2-ий день візиту Предстоятеля на Прикарпаття. Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Його Святості за Літургією у Манявському монастирі

7 липня, у день свята Різдва святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана та пам'яті святих преподобних Іова і Феодосія Манявських, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет в рамках Первосвятительського візиту до Івано-Франківської єпархії з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію у Хресто-Воздвиженському чоловічому Манявському монастирі, що у Богородчанському районі Івано-Франківської області.

Через особливо велику кількість паломників , що прибули цього дня до монастиря, богослужіння звершувалось на монастирському подвір'ї перед головним Хресто-Воздвиженським храмом обителі.

Його Святості співслужили постійні члени Священного Синоду Високопреосвященні митрополит Львівський і Сокальський Димитрій і архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, керуючий Івано-Франківською єпархією, священноархимандрит обителі Високопреосвященний митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, Преосвященний єпископ Дрогобицький і Самбірський Михаїл; братія монастиря та духовенство Івано-Франківської єпархії.

Спів Літургії виконували мішаний архиєрейський хор Свято-Троїцького кафедрального собору та Чорнолізький чоловічий хор.

За богослужінням молились представники Івано-Франківської обласної і міської та Богородчанської районної влади, члени громадських та регіональних патріотичних організацій, чисельні паломники, що прибули з різних куточків України.

Зазначимо, що паломницький центр "Покров" також організував паломницьку поїздку до Манявського монастиря на Патріаршу Божественну Літургію, і відтак за богослужінням молились і віряни Львівської єпархії.

Наприкінці Літургії Предстоятель виголосив проповідь.

Після завершення богослужіння Святійший Владика наділив Первосвятительським благословенням вірян, що молились за Літургією, та вклонився чудотворній іконі Пресвятої Богородиці "Ігуменя Манявська".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material