2-ий день візиту Предстоятеля до Закарпатської єпархії. Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Його Святості за освяченням храму у с. Тячівці

30 червня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет в рамках Первосвятительського візиту до Закарпатської єпархії відвідав Тячівський район, де у с. Тячівці звершив Чин великого освячення храму на честь святої великомучениці Варвари.

Його Святості співслужив постійний член Священного Синоду Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та Преосвященні єпископи: Ужгородський і Закарпатський Кирил, Харківський і Богодухівський Лаврентій, Тернопільський і Теребовлянський Павло; а також духовенство Закарпатської єпархії.

Під час звершення малого входу Святійший Владика урочисто нагородив настоятеля храму хрестом із прикрасами.

Наприкінці Літургії Предстоятель виголосив проповідь.

Також Святійший Патріарх Філарет високими церковними нагородами відзначив меценатів, які вкадали і фінансовий ресурс, і власну працю у побудову нового храму для зазначеної парафії.

За Божественною Літургією молились представники обласної, міської та районної влади.

Після завершення богослужіння Святійший Владика наділив своїм Первосвятительським благословенням вірян, що молились за Літургією, та відповів на запитання представників ЗМІ.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material