У каплиці святого великомученика Димитрія Солунського військової частини А4324 молитовно відзначили свято Стрітення Господнього
16
лютого
2021
--------
23:11
За церковним календарем віряни 15 лютого відзначають Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа – християнське свято.
Свято започатковане в пам’ять про знаменну для християн подію – зустрічі в Єрусалимському Храмі Ісуса з праведним старцем Симеоном.
Святкову Літургію в Липниківському гарнізоні очолив військовий капелан Галицько-Волинської радіотехнічної бригади отець Марян Сеник.
"Сьогодні велике свято – Стрітення Господнє! Це одне з найдавніших християнських свят, яке ми відзначаємо і зараз" - зазначив капелан.
Також відбулося освячення води та свічок. Стрітенська свічка, як і вода, зберігається в кожній родині, бо має надзвичайну здатність допомагати у найважчі періоди життя.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Переглядів: 122